Home / Youtube

Youtube

 

 

Ponad 2 lata temu, pewnego majowego poranka wsiadlysmy do brzucha żelaznego ptaka, który uniósł nas w dal, na spotkanie marzeń.. Od tego czasu przemierzamy świat – autostopem, publicznym transportem, zatrzymując się na dłużej tam, gdzie nam sie podoba, zaprzyjaźniając się z ludzmi, na moment stając się częścią miejscowego życia. Z podróży tej powstało wiele notatek – najpierw na papierze, potem, po półtora roku, za namową i z pomocą przyjaciół powstał ten blog, a teraz – po ponad 2 latach – odważyłam się wreszcie, by częścią filmowych materiałów z drogi podzielić się z Wami tutaj.. W większości to są surowizny – brak umiejętności, a przede wszystkim notoryczny brak czasu uniemożliwia mi ich obróbke, ale mimo tego – a może własnie dlatego głęboko wierzę, że znajdziecie w nich prawdę o nas i naszej podróży..

Zapraszam więc Was serdecznie TUTAJ – na nasz Youtubowy kanał.

 

 

9 komentarzy

  1. Oglądam z wielką przyjemnościąże tak powiem hurtowo!!! Kawałek lata i szczęścia w środku deszczowej jesieni

  2. Kochane, dziekujemy! Ja zupelnie tego nie kontroluje, ledwo ogarniam to wrzucanie i pisanie, tym bardziej ze my bez wifi znowu – korzystamy z goscinnych hotspotow, kawiarenek, albo mamy dni bez netu, a potem, gdy już dorwę się do sieci – siedzę kilka godzin, próbując nadrobić zaległości.

    A teraz znów zanosi się, że z netem będzie krucho, bo dziś w nocy jedziemy na muzułmańskie wioski, tyle ze te wschodnie..

  3. Jestem Wasza subskrybentką 😀 (y) Wszystko oglądam 😀

  4. Subskrybuje I ogladam !