Home / Live / Live z Meksyku 22 – o tym, jak zamieszkałyśmy na swoim, czyli nasze mieszkanie, podwórko i prehistoryczna pralka

Live z Meksyku 22 – o tym, jak zamieszkałyśmy na swoim, czyli nasze mieszkanie, podwórko i prehistoryczna pralka

Mamy mieszkanie! Zupełnie niepodobne do tych pięknych pomieszczeń z folderów, nijak mające się do wymuskanych wnętrz prezentowanych na instagramie, pełne niedoskonałości, chropowatości, za to bardzo meksykańskie i nasze na dłuższy czas!

Gaja jest w nim zakochana po uszy, a i ja coraz bardziej go lubię! 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda, jak pomalutku go urządzamy, co nam jest niezbędne do życia, z czego się cieszymy, a jakie mankamenty doprowadzają nas do białej gorączki – wpadajcie na live, gdzie pokażemy Wam naszą Dziuplę, a do tego oprowadzimy Was po naszym bardzo meksykańskim podwórku oraz zapoznamy z miejscowym zwierzyńcem!

Zapraszamy!

 

Niezmiennie zapraszamy Was do Wirtualnej Kawiarni, gdzie można nam postawić kawę.

Co prawda w świetle wczorajszych wydarzeń, o których także mówię na live, wolałabym byście zaprosiły nas do Wirtualnej Pralni, jako że wczorajsze popołudnie spędziłam na miętoleniu naszego tekstylnego majątku, klnąc na czym świat stoi. Pranie ręczne to przyjemność, której nawet w naszej 6 letniej podróży przez świat unikałam jak ognia (tak, tak, wcale nie wstyd mi się do tego przyznać), a każdą spotkaną na drodze „Franię” błogosławiłam rękami i nogami. 

Tak więc doceńcie swoje pralki i wspomnijcie nas czule, gdy będziecie ładowali kolejne wsady, a ja wyznam Wam, że pomimo naszego oszczędnego trybu życia, kolejne kawy przeznaczę jednak na pralnię!

Dodam jeszcze, że gdyby ktoś z Was chciał nas wesprzeć w comiesięcznym lub cotygodniowym korzystaniu z tej cudownej instytucji, możne to zrobić także przez Patronite!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
x

Check Also

Live z Meksyku 19

Live z Meksyku 19 czyli o zagrożonych żółwiach morskich, zbieraniu jaj i wypuszczaniu małych żółwi do oceanu

Kilka dni temu poszłyśmy z Gajuszką na Plażę Bacocho. Celowałyśmy w zachód słońca, by nacieszyć ...