Home / Vlog / Disneyland w Hongkongu – czy warto?

Disneyland w Hongkongu – czy warto?

Disneyland to wielkie marzenie każdego dziecka. Disneyland to też olbrzymia frajda dla dorosłych. Od dawna łamałam więc sobie głowę, jak tu te nasze skromne finanse naciągnąć tak, by do owego Disneylandu móc Gajona zabrać. I, gdy już wylądowałyśmy w Hongkongu otrzymałam wiadomość od pani Barbary. I tak wydarzył się cud podróży..

 

 

Czy więc warto? Absolutnie warto! Jedźcie, korzystajcie i bawcie się świetnie – tylko planując wypad – absolutnie unikajcie piątku, soboty, niedzieli oraz wszelakich świąt państwowych oraz ferii. Do Disneylandu zawiezie Was różowa linia metra. Wszelkie oznaczenia drogi są bardzo jasne, nie da się pogubić. Wszelkie informacje oraz aktualne ceny (i promocje!) znajdziecie na stronie Disneylandu. (klik)

 

***

Kochani, jeśli wybieracie się do Hongkongu, lub gdziekolwiek indziej w Polsce czy na świecie i rozważacie rezerwację noclegów na booking.com, będę bardziej niż zobowiązana, jeśli do tego celu użyjecie żółtego okienka znajdującego się pod tym tekstem (na komórkach) lub w prawej, górnej części strony (na laptopach/komputerach). Wy zapłacicie taką samą kwotę, natomiast my – dzięki Wam – otrzymamy mikroprowizję. W ten sposób także wesprzecie nas, blog i nasze podróże..

Z góry serdecznie Wam dziękujemy!

About Somos Dos - Migawki z podróży Małej i Dużej

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
x

Check Also

Sir Lanka ODCINEK 1 Czy znalazłam swój raj

Sri Lanka. Raj na ziemi.

Od dawna tęskniłyśmy za słonecznym i spokojnym oceanem, ale wszędzie, gdzie trafiałyśmy, było coś nie ...

Zostaw swój adres mailowy, wówczas gołąb pocztowy przyniesie wieści od nas prosto na Twoją skrzynkę..
Imię
Email
Secure and Spam free...