Home / AZJA / Malezja / Z dzieckiem na motor? Czemu by nie!

Z dzieckiem na motor? Czemu by nie!

Już miałysmy wracac do hostelu, gdy wzrok mój przykuł niecodzinny widok. Grupa ociekających testosteronem samców wraz z wielkimi i ryczącymi motorami, a wśrod nich – mama z dzieckiem w nosidełku! Zachwyciłam się. Czy prędzej podeszłam i pogadałam, ściskając mamę i gratulując jej odwagi w spełnianiu RAZEM wspólnych rodzinnych pasji!

 

 

Zabawnym było to, że nim pogadałam z Moną, to w głowie wysnułam opartą na stereotypach fantazję, jak to ojciec rodu od niepamiętnych czasów przebierał się w czarną skórę i wyciągał swego warczącego mustanga z garażu, najpierw by zaimponować swojej ukochanej, a gdy ukochana stała się jego żoną – wciąż wyciągał mechanicznego rumaka, by zabierać najpierw ją, a potem ją i synka na wspólne wycieczki.

Jakież moje zdziwienie było, gdy okazało się, że motor to pasją, którą zaraził nie mąż żonę  – ale żona męża!

W zasadzie to razem się zarazili, gdy w ramach prezentu, na 38 urodziny Mona kupiła Sajfulowi motor. Wybrała ślicznego Regal Raptor Daytona 350cc, na którym zresztą jeżdżą do dziś. Ich synek Aarul miał wówczas tylko roczek, ale uznali, że jest na tyle duży, by dołączyć do rodzinnego teamu.

I tak od prawie 3 lat, w weekendy i urlopy, gdy tylko pozwala na to pogoda, ubierają czarne skóry, pakują kufry i wsiadają na swoją warczącą i prychającą maszynę, by ze znajomymi z Klubu R.O.D Motorcycle Group, który zresztą sami zakładali, pojechać na kolejną wspólną dłuższą lub krótszą wycieczkę.

 

bike

 

A Aarul, zainfekowany motocyklowym bakcylem nie ma problemów ze wstawaniem o świcie. Wystarczy, że Mona szepnie mu do ucha: „Aarul, jedziemy na motory!”, a jej synek wyskakuje z łóżka jak sprężyna, półprzytomny, ale absolutnie gotowy do drogi.

Tak więc im dłużej przyglądam się światu, tym częściej myślę, że jeżeli wspólna pasja łączy ludzi, to naturalnym jest, że do niej dołączają dzieci. A jak można robić coś rodzinnie, to same radości i korzyści dla wszystkich z tego płyną.

Tak więc i Wam, i sobie życzę, by pasje dzielić z maluchami!

Saiful, Mona, Aarul and all guys from R.O.D Motorcycle Group – chapeau bas!

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ataner
5 lat temu

Ludzie z pasją są na całym świecie. Mona jest the best!
Fajnie, że spotykacie takich ludzi 🙂

x

Check Also

muesli breakfast

Muesli

Kuala Lumpur. Poranek. – Mamo?..  Co dziś zjemy?..  – pyta zaspanym głosem Gaj, wtaczając się ...